INFORMACJAZapraszam was do siebie na Facebooku :)

NOWE OPOWIADANIE, ZAPRASZAM :)

O blogu

Jak łatwo się domyślić, będzie to opowiadanie o Dramione. Liczę jednak, że odnajdziecie w nim ziarna oryginalności, poruszenia i przyjemności z czytania ^^

Wszyscy znamy historie o Hermionie i Draconie, którzy od lat czują do siebie nienawiść i kłócą się nieustannie aż do pewnego momentu. Nagle następuje przełom, dzięki któremu zmieniają zdanie o sobie i zaczynają darzyć się cieplejszym uczuciem...A co jeśli nie zawsze byli wrogami? Jeśli przeszłość kryje wspomnienia przyjaźni, które mimo upływu lat nie chcą zbladnąć? Jeśli tak naprawdę ich wrogość nie ma źródła w charakterach, tylko odmiennych światach, w których dane jest im żyć? I co jeśli przeznaczona jest im miłość aż do śmierci?
Mój blog przedstawia trudną historię miłości dziewczyny, pochodzącej z domu mugoli, która pragnie mieć kogoś w swoim sercu i chłopaka, wywodzącego się z arystokracji, który jest zagubiony w swoim świecie i potrzebuje kogoś, kto by mu wskazał drogę. Poznajcie dzieje ich przyjaźni, nienawiści, namiętności i oddania.
Moja własna interpretacja Dramione.

Dodam jeszcze, że :
- Kanonu tu brak, niektóre wydarzenia zgadzają się z książką, ale większość powstała tylko w mojej głowie. Chcę dobrze oddać charaktery postaci, ale trzeba się liczyć z tym, że nadam im trochę własnego stylu.
- Blog jest podzielony na trzecioosobowe części oczami Hermiony i Dracona. Zmiana narracji jest dość swobodna ;)
- Trzeba się przygotować, że moje opowiadanie będzie długie, bo opisuje całą ich miłość. Nie wszystko będzie miało też happy end.
- Akcja dzieje się nie tylko na jednym roku i nie tylko w Hogwarcie.Głownymi bohaterami są Hermiona Granger i Draco Malfoy :)


3 komentarze:

 1. http://www.facebook.com/pages/Sectumsempra-bitch/496440763714898 jesteśmy całkiem dużym potterowskim fan pagem na fb, jeżeli miałabyś ochotę moglibyśmy zareklamować Twojego bloga, o ile tego potrzebuje, w zamian za to samo? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Czytam twojego bloga od jakiegoś czasu. Niedawno założyłam własnego. Nominowałam cię do Versatile Blogger Award - szczególy na moim blogu slytherin-love-life.blog.pl
  Pozdrawiam
  MiSia

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj! Chciałam zaprosić Cię na forum o serialach, przede wszystkim o OUaT. http://serialifani.e-fora.pl/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy